Reklama

Atak dronów na Moskwę. Ministerstwo Obrony Rosji wydało komunikat

Po ataku dronów na Moskwę Ministerstwo Obrony Rosji wydało oficjalny komunikat, oskarżając Ukrainę o "terrorystyczny atak" na obiekty w Moskwie.

Aktualizacja: 30.05.2023 09:38 Publikacja: 30.05.2023 09:15

Kadr z nagrania, które miało powstać po unieszkodliwieniu jednego z dronów

Kadr z nagrania, które miało powstać po unieszkodliwieniu jednego z dronów

Foto: Telegram

zew

Mer Moskwy Siergiej Sobianin informował w mediach społecznościowych, że rankiem doszło do ataku dronów na Moskwę. Według tego źródła, w czasie ataku uszkodzonych zostało kilka budynków, choć uszkodzenia określane są jako "niewielkie".

Żaden mieszkaniec budynków uszkodzonych przez drony nie odniósł poważnych obrażeń, ale dwie osoby zgłosiły się po pomoc medyczną. "Nikt nie wymagał hospitalizacji, niezbędnej pomocy udzielono na miejscu" - podał mer Moskwy.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Konflikty zbrojne
Jak zmieniły się poglądy Amerykanów na temat izraelskich działań w Strefie Gazy? Najnowszy sondaż
Konflikty zbrojne
W Strefie Gazy blokowany jest dostęp do internetu. „Zły omen”
Konflikty zbrojne
Ekspert: Drony nad Polską odciągnęły uwagę od niepowodzenia, jakim był Zapad
Konflikty zbrojne
Wojna: Kreml się odgraża, ale to ukraińska armia jest górą
Konflikty zbrojne
Trump zdecydował. Stany Zjednoczone wyślą Ukrainie broń opłaconą przez sojuszników
Reklama
Reklama