Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.07.2025 23:29 Publikacja: 25.07.2022 07:24
Ukraińscy żołnierze w Donbasie
Foto: AFP
Kathy Lucyszyn w rozmowie z CNN przyznała, że została poinformowana o śmierci syna przez Departament Stanu.
W oświadczeniu przekazanym w sobotę CNN, rzecznik Departamentu Stanu nie przekazał żadnych szczegółów dotyczących personaliów obywateli USA, którzy zginęli w regionie Ukrainy, w którym od kwietnia trwa rosyjska ofensywa, ani na temat okoliczności ich śmierci.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
„Bild” opublikował tajną listę ukraińskich próśb o uzbrojenie, przekazaną rządowi Niemiec. Warta miliardy euro l...
Mark Rutte, sekretarz generalny NATO od końca 2024 roku, uważa za prawdopodobne, że jeśli Chiny zdecydują się za...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Siły Zbrojne Ukrainy przeprowadziły udane uderzenie na rosyjską fabrykę radarów - poinformowało ukraińskie dowód...
Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy poinformował o ataku na rosyjskie lotnisko wojskowe Borisoglebsk, gdzie st...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas