Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 11.05.2020 16:18 Publikacja: 11.05.2020 15:46
Foto: Bloomberg
Klienci Lidla korzystający z Lidl Plus otrzymali e-mail z informacją o aktualizacji regulaminu. Sieć poinformowała w wiadomości, że od 23 maja do regulaminu zostaje dopisana usługa możliwości rezerwacji produktów „w wybranych sklepach stacjonarnych Lidl w Polsce". Usługa ma działać pod adresem rezerwuj.lild.pl.
Obecnie Lidl umożliwia podobną usługę w odniesieniu do alkoholi poprzez serwis Winnica Lidla. Oprócz tego prowadzi e-sklep z artykułami przemysłowymi, w którym możliwa jest jednak dostawa tylko na wskazany adres, a odbiór w sklepie nie jest możliwy. Wygląda na to, że jakaś forma zakupów z odbiorem w sklepie będzie teraz możliwa. Nie jest jednak wiadome, czy będzie to dotyczyć tylko produktów przemysłowych, czy też również żywności. Możliwe, że Lidl zdecyduje się na wprowadzenie rozwiązania podobnego do tego, który niedawno wprowadził Kaufland (sieć Kaufland również należy do Grupy Schwarz), czyli możliwości rezerwowania gotowych zestawów produktów pierwszej potrzeby – żywności i artykułów sanitarnych.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Prezydent USA Donald Trump pod koniec tygodnia spuścił nieco z tonu w konflikcie z Chinami. Przyznał, że 100-pro...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Nestlé poinformowało, że w ciągu najbliższych dwóch lat zlikwiduje około 16 000 miejsc pracy na całym świecie, w...
Prawie dwie godziny i ponad 300 uczestników. W takich okolicznościach założyciel CCC i dyrektor finansowy spółki...
Kurs akcji CCC z Polkowic spada w czwartek na warszawskiej giełdzie o ponad 9 proc. po raporcie na temat spółki...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Prezydent Stanów Zjednoczonych zagroził kolejnymi retorsjami pogrążonym w deflacji Chinom. Ameryka może przestać...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas