Reklama

Mistrzostwa Europy we Francji. Piłkarskie Euro2016 sprzyja zakupom

Mistrzostwa Europy we Francji są szansą dla wielu branż na zwiększenie sprzedaży. Na żniwa liczą szczególnie producenci piwa, przekąsek i telewizorów.

Do Euro2016 pozostały już tylko niespełna trzy tygodnie. Półki sklepowe zaczynają się więc uginać pod produktami, które tradycyjnie sprzedają się w dużych ilościach w czasie piłkarskich rozgrywek.

- Sieci handlowe znakomicie przygotowały się do Mistrzostw - mówi Marek Moczulski, prezes spółki Bakalland, lidera polskiego rynku bakalii. -  Także nasze bakalie i popcorn obecne będą np. na wyspach tematycznych. Specjalnie z okazji Euro 2016 przygotowaliśmy ekspozytory z layoutami piłkarskimi – wysypniki na popcorn i standy dla batonów. Odnotowaliśmy także bardzo pozytywne przyjęcie przez sieci handlowe nowej linii przekąsek bakaliowych – na pewno nie zabraknie ich w koszyku kibica – dodaje.

Pozostało jeszcze 92% artykułu

4 zł tygodniowo przez rok !

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.

Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.

Kliknij i poznaj szczegóły oferty

Reklama
Handel
Jogurty, skyry, a nawet… patelnie. Moda na „high protein” zalewa sklepy
Materiał Promocyjny
Nowy luksus zaczyna się od rozmowy. Byliśmy w showroomie EXLANTIX w Warszawie
Materiał Promocyjny
Rekordy sprzedaży i większy magazyn w Duchnicach
Handel
Bariery w UE większe niż amerykańskie cła. Nadchodzi plan naprawy
Handel
Electrolux zwalnia w Polsce nie tylko w fabrykach. Cięcia w centrum usług
Materiał Promocyjny
Arabia Saudyjska. W krainie gościnności
Handel
Action i Pepco podgryzają Lidla i Biedronkę. Niezwykła popularność w Polsce
Materiał Promocyjny
Dove Self-Esteem: Wsparcie dla nastolatków
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama