Reklama
Rozwiń

Parkiet Challenge: ostatnie dni na testy, rejestracja trwa!

Coraz bliżej startu rozgrywki konkursowej w Grze Giełdowej Parkiet Challenge. Zapraszamy do rejestracji i walki o nagrody, w tym główną – 20 tysięcy złotych.

Aktualizacja: 07.05.2019 17:18 Publikacja: 07.05.2019 17:13

Parkiet Challenge: ostatnie dni na testy, rejestracja trwa!

Foto: Archiwum

Rywalizacja w naszym inwestycyjnym konkursie rozpocznie się 13 maja, czyli w najbliższy poniedziałek. Na razie można się rejestrować – wchodząc na gra.parkiet.com – i testować platformę internetową, na której toczy się gra. Aby wyrównać warunki podczas ostatnich trzech sesji testowych, w środę przed rozpoczęciem notowań wartość rachunków zostanie przywrócona do stanu początkowego – każdy uczestnik z powrotem otrzyma wirtualne 20 tys. zł do dyspozycji. Tak sam manewr przeprowadzimy przed poniedziałkową sesją, czyli startem rozgrywki konkursowej.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Giełda
Sprzyjające otoczenie to było za mało dla GPW
Giełda
Rekord indeksu S&P 500. Pomogło podpisanie umowy USA z Chinami
Giełda
Hossa w 2025 r. nie była im pisana. Giełdowi outsiderzy I półrocza
Giełda
Kapitalna sesja na GPW. WIG20 zyskał ponad 2 proc.
Giełda
Arlen wszedł na giełdę z krótką listą zakupów