Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.03.2020 11:28 Publikacja: 13.03.2020 07:50
Foto: AF
Japoński indeks Nikkei 225 stracił 6,08 proc., południowokoreański KOSPI spadł o 3,4 proc. a Hang Seng, główny indeks giełdy w Hongkongu spadał w końcówce sesji o ponad 1 proc. Były jednak też indeksy, które mocno się odbiły. Australijski S&P/ASX 200 wzrósł aż o 4,4 proc., indyjski Sensex zyskiwał w końcówce sesji ponad 4 proc.
Pierwsze giełdy, które rozpoczęły w piątek handel w Europie również rosły. Rosyjski indeks RTS zyskiwał ponad 5 proc. a turecki BIST 100 rósł o 0,1 proc. Kontrakty terminowe na indeks Dow Jones Industrial pokazywały zwyżkę o 300 pb.
Europejskie parkiety rozpoczynają piątkową sesję od wyraźnych spadków w reakcji na izraelski atak militarny na I...
271 mln zł, 35 zł za sztukę, dostanie za akcje spółki produkującej tkaniny specjalistyczne i odzież ochronną dla...
Kontrakty na europejskie i amerykańskie indeksy akcji zapowiadają dziś ciężki dzień na rynkach. To reakcja na iz...
Drugą sesję z rzędu na krajowym parkiecie więcej do powiedzenia mają kupujący, dzięki czemu krajowe indeksy mogą...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Akcjonariusz technologicznej spółki zgłosił projekt uchwały w sprawie splitu akcji. Ma nadzieję, że dzięki temu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas