Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które rok rocznie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Kongres Invest Cuffs 2023 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 7 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 punktów wystawowych domów brokerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Podczas dziewiątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania targów. Jest podkreślają organizatorzy Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej. To również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych.

Invest Cuffs 2023 to jednak nie tylko targi, konferencja i uroczysta gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty cenione w środowisku inwestycyjnym. To także działalność charytatywna. Już 1 marca wystartował Trading Charytatywny na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości Wydarzenie. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Marek Zarzycki z Risk Reward Trader.

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2023 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.pl/rejestracja/.

Patronem medialnym imprezy jest „Parkiet” oraz „Rzeczpospolita”.