„Rzeczpospolita” na Forum Ekonomicznym w Karpaczu 2024
Aktualizacja: 19.08.2018 21:00 Publikacja: 19.08.2018 21:00
Foto: 123RF
W Polsce jest to narzędzie prawie zupełnie niewykorzystywane – posiada je około 1 proc. obywateli. Dla porównania w Niemczech – ok. 80 proc.
Na XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy o korzyściach z ubezpieczenia ochrony prawnej rozmawiać będzie grono uznanych ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na kluczowe pytania: jakie są skutki ubezpieczenia ochrony prawnej? Jakie ma znaczenie dla zwykłego obywatela, a jakie dla przedsiębiorcy? Czy wspieranie wzrostu świadomości ubezpieczeniowej w zakresie ochrony prawnej to zadanie tylko dla ubezpieczycieli i dlaczego może się opłacać państwu?
W jubileuszowym X Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach uczestniczyło ponad 2800 gości. Kongres okazał...
Uczelnie, tak jak firmy, zarządzają majątkiem i zasobami ludzkimi. Wyzwania, jakie się z tym wiążą, stały się os...
Potrzebne są wspólne działania wszystkich interesariuszy związanych z internetem i wychowywaniem dzieci.
Joint action is needed from all stakeholders concerned with the internet and raising children.
Trzeba wykorzystać dostępne dane i technologie, aby zapewnić pacjentowi szybszy dostęp do usług medycznych – mów...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas