Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 04.04.2018 17:39 Publikacja: 04.04.2018 17:20
Harrison Ford jako Indiana Jones
Foto: indianajones.com
Spielberg, który wyreżyserował wszystkie cztery poprzednie odsłony serii, a teraz pracuje nad piątą, udzielił wywiadu dziennikowi "The Sun". Stwierdził w nim, że piąta część będzie prawdopodobnie ostatnią w karierze Harrisona Forda, ale sama seria "z pewnością będzie później kontynuowana".
Gdy zapytano reżysera, kto mógłby przejąć od Forda słynną skórzaną kurtkę, kapelusz fedora, bicz i kolt u pasa, Spielberg ocenił, że nadszedł czas, by postać przybrała "inną formę". Zgadzając się z tezą, że Indiana Jones mógłby być grany przez kobietę, dodał, że "musielibyśmy zmienić nazwisko z Jones na Joan. I nie byłoby w tym nic złego" - stwierdził.
Z myślą o wakacjach dystrybutorzy proponują młodym widzom sequele znanych kinowych serii „Jak wytresować smoka”...
Hanna Wróblewska, ministra kultury i dziedzictwa narodowego, powołała Kamilę Dorbach na stanowisko dyrektorki Po...
Od 20 do 28 czerwca w Poznaniu trwać będzie Malta Festival. Jej gwiazdami będą Tilda Swinton, Agnieszka Holland,...
Komisja konkursowa zakończyła rozmowy z kandydatami na stanowisko dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej....
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
14 czerwca odbyła się finałowa gala Konkursu Wyobraź Sobie, podczas której nagrodzono najlepsze pomysły filmowe....
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas