Reklama

Warsztaty filmowe na festiwalu Kameralne Lato

Do 9 czerwca można zgłaszać się do udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych podczas 7. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato w Radomiu, w dniach 6-12 lipca.

Aktualizacja: 26.05.2014 16:05 Publikacja: 26.05.2014 15:54

Barbara Białowąs

Barbara Białowąs

Foto: materiały prasowe

W programie znalazły się szkolenia z zakresu scenopisarstwa, reżyserii filmowej, podstaw aktorstwa, robienia zdjęć oraz postprodukcji. Uczestnicy warsztatów będą realizować  krótkometrażowe filmy, które mają być prezentowane podczas oficjalnej gali finałowej.

Nowością będzie szkolenie kaskaderskie oraz realizacja filmowej sceny specjalnej, która przygotowana zostanie wspólnie z elitarnym oddziałem antyterrorystycznym Komendy Wojewódzkiej Policji.

W tym roku zajęcia poprowadzą między innymi Barbara Białowąs, Rafael Lewandowski, Janusz Zaorski, Anna Mucha i Rafał Listopad.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z listem motywacyjnym i pomysłem na scenariusz filmu krótkometrażowego należy przesłać lub dostarczyć osobiście, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 czerwca 2014 roku na adres:

Reklama
Reklama

Stowarzyszenie "FILMFORUM"

INQBATOR Edukacji Kulturalnej

ul. Dolnośląska 3, 01-736 Warszawa

z dopiskiem "KAMERALNE LATO 2014 - WARSZTATY"

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: www.kameralnelato.pl

Film
Wenecja 2025 zapowiada się jako festiwal pełen gwiazd
Film
Sandra Drzymalska jako Violetta Villas i Izabella Łęcka
Film
BNP Paribas Nowe Horyzonty we Wrocławiu: protesty i wielkie święto kina
Patronat Rzeczpospolitej
Ogłaszamy program 19. Festiwalu Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi
Film
Marcin Dorociński, przeboje z Cannes i nie tylko
Reklama
Reklama