Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.09.2025 20:29 Publikacja: 23.01.2024 07:29
Kim Dzong Un obserwuje wraz z córką próbę rakietową
Foto: AFP
„Uważamy, że jak jego dziadek w 1950 roku, Kim Dzong Un podjął strategiczną decyzję o pójściu na wojnę” - napisał Robert L. Carlin, były analityk CIA i Siegfried S Hecker, który kilkukrotnie odwiedzał Koreę Północną. Ich artykuł został wydrukowany na stronie 38 North, która opisuje sytuację w Korei Północnej.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W Nowym Jorku odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ, poświęcone naruszeniu polskiej przest...
Niektóre drony wleciały setki kilometrów w głąb terytorium Polski - mówił na antenie Fox News wicepremier i mini...
Odpowiadając na pytanie dziennikarza Donald Trump stwierdził, że naruszenie przestrzeni powietrznej Polski przez...
Aleksandrowi Łukaszence nie chodzi o humanitaryzm. Białoruski dyktator liczy na to, że Donald Trump i USA wyprow...
Nikt się do mnie nie zwracał z taką propozycją. Natomiast wykonywałem solidnie swoje obowiązki wynikające z kons...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas