Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 08:46 Publikacja: 23.09.2021 09:05
Samolot marokańskich linii lotniczych
Foto: N509FZ, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons
Decyzja ta zapadła mniej niż miesiąc po tym, jak Algieria zerwała stosunki dyplomatyczne z Marokiem.
Przestrzeń powietrzna Algierii została zamknięta dla samolotów z Maroka z powodu "ciągłych prowokacji i wrogich zachowań strony marokańskiej" - czytamy w oświadczeniu kancelarii prezydenta Algierii.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Stany Zjednoczone za pośrednictwem kilku kanałów dyplomatycznych nakłaniały Japonię, aby nie uznała państwa pale...
Do ambasady Polski w Waszyngtonie wpłynął list napisany przez Donalda Trumpa do Karola Nawrockiego - informują „...
Aleksander Łukaszenko oparł ideologię swojego reżimu na antypolskiej propagandzie. Walczył z nią więziony od pon...
Tuż przed wizytą w Niemczech i Francji prezydent Karol Nawrocki udzielił wywiadu niemieckiemu dziennikowi „Bild”.
Czy reparacje przysłonią sprawy bezpieczeństwa w czasie wizyty polskiego prezydenta w Berlinie? Jak słyszymy w P...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas