Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 13.07.2018 10:51 Publikacja: 13.07.2018 10:51
ARKADIUSZ OLCHAWA DYREKTOR IT, BIURO PODRÓŻY ITAKA
Z Arcusem współpracujemy już wiele lat. Wcześniej kupowaliśmy sprzęt i utrzymywaliśmy go we własnym zakresie przy niewielkim wsparciu Arcusa. Kupione drukarki zawsze spełniały nasze oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i kosztów utrzymania. Rozważaliśmy jednak możliwość dzierżawy tego sprzętu, ale do roku 2013 nasze wyliczenia nie przekonywały nas, że będzie to opłacalne. To się jednak zmieniło. Koszty zaczęły odpowiadać naszym wymaganiom, a wygodą stało się to, że w ramach dzierżawy obsługa urządzeń całkowicie jest po stronie Arcusa. Obecnie możemy powiedzieć, że te urządzenia łatwiej i taniej jest outsourcować niż utrzymywać samodzielnie. Jesteśmy zadowoleni z tej decyzji. Już sam fakt, że od kilku lat nie powracamy do starego modelu współpracy, potwierdza, że obecny model się sprawdza i jest satysfakcjonujący pod każdym względem. Niezaprzeczalną korzyścią Arcus Kyocera MDS jest dla nas to, że nie musimy się zajmować obsługą urządzeń, co przekłada się na oszczędność naszego czasu, który pozwala nam skupić się na innych sprawach. Nieprzeliczalną korzyścią jest większa satysfakcja użytkowników i to, że przy okazji takiego outsourcingu zawsze następuje uporządkowanie i lepsza rozliczalność kosztów. Ostrożnie licząc, oszczędności wynikające ze współpracy z Arcusem w zakresie dzierżawy drukarek są na poziomie 20 procent. W styczniu tego roku podpisaliśmy także umowę na wdrożenie systemu monitorowania floty samochodowej przez Geotik z Grupy Arcus. W tym przypadku jest jednak za wcześnie na ocenę monitoringu pojazdów. Dziś możemy jedynie przyznać, że proces obsługi klienta w Grupie Arcus (od momentu zamówienia do uruchomienia systemu) był błyskawiczny. Zaledwie kilka dni. Bezproblemowo i bardzo profesjonalnie.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Frekwencja w kinach w Polsce po słabszym półroczu znowu rośnie - wynika z danych zebranych przez "Rzeczpospolitą...
Indyjski regulator rynku giełdowego oddalił zarzuty manipulacji akcjami i oszustw finansowych wobec miliardera G...
PFR Ventures przeznacza aż 240 mln zł na innowacje – pieniądze trafią do trzech nowych funduszy VC. Na rynek tra...
Urząd zawiadujący telekomunikacją, pocztą, a za chwilę również internetem, nie ma od dziś prezesa. Ministerstwo...
Raport BloombergNEF ujawnia, że banki wciąż więcej inwestują w paliwa kopalne niż w czystą energię. USA i Chiny...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas