Reklama
Rozwiń
Reklama

Nestlé Purina będzie zatrudniać

Do końca roku w fabryce karmy dla zwierząt w Nowej Wsi Wrocławskiej ma pracować 800 osób. To blisko 300 pracowników więcej niż dziś.

Publikacja: 11.02.2016 11:20

Nestlé Purina będzie zatrudniać

Foto: Bloomberg

– Jeszcze w marcu 2015 roku, kiedy otwieraliśmy fabrykę w Nowej Wsi Wrocławskiej stworzyliśmy ponad 200 nowych miejsc pracy, planując, że zatrudnienie na poziomie 800 osób osiągniemy po około 4 latach działalności na dolnośląskim rynku. Dziś celujemy w 800-osobową załogę na koniec 2016 roku – mówi Renata Puciłowska, kierownik ds. rekrutacji w fabryce Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Obecnie trwa intensywny nabór pracowników na stanowiska operatorów maszyn zautomatyzowanych linii produkcyjnych oraz kierowców wózków widłowych – informuje firma. Nestlé Purina planuje także powstanie kolejnych hal produkcyjnych.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
Biznes potrzebuje imigrantów, Shein pod ostrzałem Francji, Trump pomnaża majątek
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Biznes
Zachodnie koncerny znów rejestrują swoje marki w Rosji. Dlaczego to robią?
Biznes
Miało być bezpiecznie, będzie oszczędnie. Rząd majstruje przy cyberbezpieczeństwie
Biznes
Google inwestuje w Niemczech. Dobra wiadomość dla niemieckiego rządu
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Biznes
Nowy cel klimatyczny UE, obniżka stóp i kłopoty handlu
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama