Reklama
Rozwiń

Ciebie i twoją firmę stać na nowy samochód

Po trzech latach od wprowadzenia przez Volkswagen Financial Services na polskim rynku oferty finansowania z rynkową wartością końcową wybiera ją już ponad 50 proc. kupujących samochody marek Grupy Volkswagen.

Publikacja: 30.01.2018 20:00

Volkswagen Passat w wersji wyposażenia Highline

Volkswagen Passat w wersji wyposażenia Highline

Foto: Volkswagen

Finansowanie z rynkową wartością końcową (zwane w skrócie MRV, od ang. market residual value) staje się w Polsce coraz popularniejsze. Decyduje się na nie aktualnie ponad 50 proc. indywidualnych klientów Škody.

– Nowe finansowanie w ramach Škoda Financial Services przyciągnęło do salonów marki osoby, które wcześniej nie rozważały nawet zakupu nowego auta – podkreśla dyrektor sprzedaży detalicznej Volkswagen Financial Services Michał Dyc.

Pozostało jeszcze 95% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Biznes
Polskie start-upy bez pieniędzy, odbudowa Ukrainy i współpraca Paryża z Londynem
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Biznes
Pepco więcej sprzedaje i rusza ze skupem akcji
Biznes
102 przypadki konfiskaty prywatnych majątków w Rosji. Miliardy dolarów na wojnę
Biznes
Największy atak na Ukrainę, InPost z kolejnym przejęciem, Polska celem hakerów
Biznes
Czy grozi nam cybernetyczna kapitulacja? Wojna w internecie się nasila
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama