Reklama

Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak, założycielki Mokobelle

W trzecim odcinku ARIA TALKS twórczynie biżuterii modowej przedstawiają w jaki sposób krok po kroku budowały markę firmy. Opowiadają jak wyszły ze strefy komfortu zostawiając za sobą pracę w korporacji i stawiając wszystko na tworzenie zupełnie nowego biznesu. Szczerze przyznają, że ani z grafiką, ani tym bardziej z biżuterią nie miały wcześniej nic wspólnego, jednak chęć robienie czegoś nowego i pięknego byłą ogromna. Postawiły głównie na polskich jubilerów i rodzimych projektantów. Mimo, że w branży modowej jest olbrzymia konkurencja i walczyć trzeba z tanimi produktami z sieciówek to oryginalna biżuteria Mokobelle odniosła sukces.

Publikacja: 26.06.2018 09:40

Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak, założycielki Mokobelle

ARIA TALKS, przygotowana we współpracy z Rzeczpospolitą, to rozmowy z inspirującymi osobami, które odniosły niekwestionowany sukces biznesowy w swojej dziedzinie, np. medycynie, modzie czy kulturze.

ARIA to działająca pod wspólną marką grupa podmiotów, profesjonalnie zarządzająca funduszami inwestycyjnymi i świadcząca wyspecjalizowane usługi doradcze dla biznesu. Wśród spółek portfelowych funduszy znajdują się Livespace, Survicate i yestersen. ARIA rozwija także innowacyjną technologię budowlaną System 3E. Zespół ARIA tworzą eksperci z wieloletnim i praktycznym doświadczeniem w pracy dla różnych branż i sektorów gospodarki. ARIA opracowała autorską metodę biznesową ARIA Insight. Wyznacza ona wartości, cele, kierunki i sposoby działania całego zespołu. W perspektywie do 2025 roku marka ARIA ma ambicję, by zarządzać kapitałem o wartości 1 mld złotych i posiadać 20 spółek portfelowych.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Biznes
Kina walczą o widzów. W ten weekend mocno tną ceny
Biznes
Indie oczyszczają Adaniego z zarzutów Hindenburga: nie było manipulacji
Biznes
Polski rynek start-upów ożyje? Potężny zastrzyk pieniędzy od PFR
Biznes
Ministerstwo Cyfryzacji o UKE: prezesa nie ma, upoważnienia zostały
Biznes
Banki a klimat, TikTok i polsko-ukraińska umowa dronowa
Reklama
Reklama