Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 02.07.2018 13:03 Publikacja: 02.07.2018 13:03
Foto: Bloomberg
Okręty zwiększą na wiele lat zdolność działania australijskiej marynarki wojennej — stwierdził rząd w Canberze. „Jednostki klasy Hunte4 zapewnią australijskim siłom zbrojnym najwyższy poziom skuteczności i odstraszania naszych głównych przeciwników, co jest konieczne w okresach globalnej niepewności" — stwierdza komunikat
Okręty zaprojektowane przez BAE w ramach programu Global Combat Ship będą budowane w państwowej stoczni australijskiej ASC Shipbuilding w Osborne. Udział firm australijskich w produkcji wyniesie 65-70 proc. BAE Systems zakwalifikował wstępnie ponad 500 tamtejszych firm do udziału w programie.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Frekwencja w kinach w Polsce po słabszym półroczu znowu rośnie - wynika z danych zebranych przez "Rzeczpospolitą...
Indyjski regulator rynku giełdowego oddalił zarzuty manipulacji akcjami i oszustw finansowych wobec miliardera G...
PFR Ventures przeznacza aż 240 mln zł na innowacje – pieniądze trafią do trzech nowych funduszy VC. Na rynek tra...
Urząd zawiadujący telekomunikacją, pocztą, a za chwilę również internetem, nie ma od dziś prezesa. Ministerstwo...
Raport BloombergNEF ujawnia, że banki wciąż więcej inwestują w paliwa kopalne niż w czystą energię. USA i Chiny...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas