Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 31.01.2019 16:15 Publikacja: 31.01.2019 15:40
Foto: Fotorzepa, Piotr Wittman
Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club, złożył do Sądu Rejonowego Gdańsk - Południe poręczenie za Pawła O., prezesa Grupy Lotos w latach 2002-2016, któremu prokuratura postawiła zarzut niegospodarności w zarządzaniu mieniem gdańskiej rafinerii. - Gwarantuję, że stawi się na każde wezwanie organów prowadzących postępowanie oraz zapewniam, że nie będzie w sposób bezprawny utrudniał postępowania karnego - napisał w piśmie skierowanym do sądu. Dodał, że były prezes jest znanym i poważanym biznesmenem, którego zawsze cechowała wysoka kultura osobista oraz uczciwość. - Jestem przekonany, że nie będzie na wolności utrudniał postępowania. Zaręczam, że dołożę wszelkich starań, by swoją postawą nie dał żadnych powodów do wysunięcia względem niego żadnych zarzutów o zakłócanie prawidłowości toczącego się postępowania - przekonuje Goliszewski.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Elon Musk stracił pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Na szczyt zestawienia wskoczył założyci...
Rosyjskie drony naruszyły polską przestrzeń powietrzną, rząd ogłosił strategię rozwoju kraju do 2035 roku, a Smy...
Handel detaliczny znalazł się w przełomowym momencie transformacji cyfrowej. Rozwiązania ICT – od 5G i światłowo...
Oligarcha Roman Abramowicz przegrał w środę kolejny spór sądowy z Unią Europejską w sprawie sankcji. Także były...
Polska otrzyma ponad 43 mld euro na bezpieczeństwo, eksperci wskazują recepty na kryzys demograficzny, a Francja...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas