Od teraz – dzięki umowie partnerskiej – klienci spółki związanej z Rafałem Brzoską, jednym z najbogatszych Polaków, mają możliwość odbioru świadczenia w dowolnej placówce największego krajowego banku. Mogą więc liczyć na znaczne udogodnienie – przekazy dostarczane przez operatora są awizowane do prawie 2300 nowych punktów zlokalizowanych w oddziałach własnych oraz agencyjnych PKO BP na terenie całego kraju.

Awizacja przekazów pieniężnych dostarczanych przez InPost Finanse w placówkach PKO możliwa jest dzięki podpisanej przez obu partnerów umowie na usługę wypłat masowych. Rozwiązanie pozwala każdemu klientowi samemu decydować, w której placówce odbierze on kwotę przekazu na podstawie druku awizo. – Kontynuujemy ekspansję naszych usług finansowo-ubezpieczeniowych. Kolejna kooperacja poszerzająca zasięg naszych usług jest także dowodem na to, że oparty na innowacji zdywersyfikowany model biznesowy doskonale się sprawdza i umożliwia bardzo wszechstronny rozwój – komentuje Łukasz Kułakowski, dyrektor zarządzający InPost Finanse.

Dzięki współpracy z InPost Finanse, PKO Bank Polski także poszerzył swoją ofertę – w portfelu usług dedykowanych klientom korporacyjnym oraz sektora publicznego znalazło się właśnie dostarczanie przekazów pieniężnych. – Nawiązanie współpracy z InPost Finanse, jako niezależnym operatorem należącym do znanej i dynamicznej grupy Integer.pl, pozwoliło rozwinąć ofertę banku w obszarze usług cash management. Partnerstwo oparte na synergii to z jednej strony doręczanie przekazów pieniężnych na wskazany adres w całym kraju, zaś z drugiej możliwość odbioru awizowanych przekazów w dowolnej placówce banku. Zawarte porozumienie doskonale uzupełnia naszą ofertę w zakresie obsługi wypłat gotówkowych – dodaje Radosław Tomaszewski z Departamentu Produktów Transakcyjnych i Finansowania Handlu w PKO BP.