Reklama

Oshee podpisało umowę z Borussią Dortmund

Krakowski producent napojów popisał kontrakt z niemieckim klubem piłkarskiej Bundesligi. Umowa obejmuje m.in. wykorzystanie wizerunku czołowych graczy BVB.

Publikacja: 11.05.2015 11:13

Oshee podpisało umowę z Borussią Dortmund

Foto: AFP

W maju 2015 r. w polskich sklepach pojawi się limitowana seria napojów izotonicznych Oshee w charakterystycznych, czarno-żółtych barwach i z logo Borussii Dortmund. Będzie dostępna w standardowych butelkach o pojemności 0,75 i 1 litra. Oshee planuje wykorzystanie nowego produktu w komunikacji marketingowej i w mediach społecznościowych.

To już druga umowa marketingowa lidera polskiego rynku izotoników ze znanym klubem piłkarskim. Od 2012 roku izotonik Oshee jest oficjalnym napojem Realu Madryt, a zdjęcia jego zawodników znajdują się na etykietach napoju. W 2014 roku Oshee przedłużyło umowę z hiszpańską drużyną.

- Mamy nadzieję, że nawiązanie współpracy przyniesie obydwu stronom korzyści. Działania z kolejnym europejskim klubem piłkarskim wspierają nas w budowaniu pozycji Oshee w Europie – mówi Dominik Doliński, członek zarządu Oshee.

Oshee i Borussia Dortmund, w którym grają Łukasz Piszczek oraz Jakub Błaszczykowski, zawarły kontrakt w lutym tego roku. Strony nie ujawniają jego wartości.

Umowa obejmuje również wspólną organizację szkółki piłkarskiej dla polskiej młodzieży. Oshee BVB Camp, w której będą mogli wziąć udział młodzi zawodnicy, zaplanowana jest na lipiec 2015 r. Szczegóły naboru będą dostępne na stronie www.oshee.eu 23 maja tego roku.

Reklama
Reklama

- W Oshee widzimy silnego partnera rozwoju na tak ważnym rynku jakim jest Polska. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy Borussia Dortmund zyska na popularności i zdobędzie więcej polskich fanów piłki nożnej - komentuje Carsten Cramer, dyrektor marketingu i sprzedaży BVB.

Biznes
Producenci napojów uciekają z systemu kaucyjnego
Biznes
Donald Trump traci cierpliwość. Nowe sankcje na Rosję na horyzoncie
Biznes
Gwarancje dla Ukrainy, AI ACT hamuje rozwój, zwrot Brukseli ws. aut spalinowych
Biznes
Polskie firmy chcą zamrożenia AI Act
Biznes
Nowe technologie nieodłączną częścią biznesu
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama