Reklama

Kolejny polski bank otwiera się na cudzoziemców

Nest Bank jest kolejną instytucją wprowadzającą specjalną ofertę dla obcokrajowców mieszkających w Polsce. Bankom głównie zależy na Ukraińcach.

Aktualizacja: 14.05.2018 13:17 Publikacja: 14.05.2018 13:14

Kolejny polski bank otwiera się na cudzoziemców

Foto: materiały prasowe

Rośnie liczba cudzoziemców mieszkających w Polsce, zarówno na stałe, jak i przebywających tu tymczasowo, więc usługi finansowe dla obcokrajowców zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Produkty przygotowane z myślą o nich wprowadza właśnie Nest Bank. W ofercie znalazły się zarówno rachunki osobiste, jak i kredyty gotówkowe.

Decydując się na konto w Nest Banku obcokrajowiec zostanie poproszony o przedstawienie karty stałego pobytu i paszportu lub dowodu osobistego. Jego założenie, prowadzenie, korzystanie z karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet oraz internetowe przelewy krajowe są bezwarunkowo bezpłatne. Bank rozwija również swoją ofertę kredytową skierowaną do klientów z zagranicy. O kredyt gotówkowy w Nest Banku mogą ubiegać się obcokrajowcy mieszkający i pracujący w Polsce. Oferta dotyczy zarówno obywateli Unii Europejskiej, jak i pozostałych krajów należących do ONZ. Aby starać się o kredyt należy posiadać numer PESEL, paszport lub dowód osobisty wydany w jednym z krajów należących do UE oraz kartę stałego pobytu.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Materiał Partnera
Cała naprzód! Strategia mBanku 2026–2030: ambitny kurs na wzrost, relacje i odpowiedzialność
Banki
Revolut zainwestuje miliardy dolarów. Celuje w 100 mln klientów i mówi o Polsce
Banki
Prezes mBanku o podatkach, frankach i nowej strategii: To nie jest sektor nadzwyczajnych zysków
Banki
mBank rzuca rękawicę konkurentom. Czy awansuje na wyższe pozycje?
Banki
Bank Anglii nie obniżył stóp. Mniej sprzedaży obligacji – rynek długu pod presją
Reklama
Reklama