Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 25.07.2018 14:35 Publikacja: 25.07.2018 14:24
Foto: Fotorzepa, Michał Walczak
W II kwartale 2018 r. Polacy zastrzegli w bankach ponad 37 tys. zgubionych i skradzionych dokumentów tożsamości – to trzeci najlepszy wynik w historii. Łącznie jest 1,645 mln dokumentów zastrzeżonych z powodu ich zagubienia lub kradzieży. Regularnie rosnąca liczba zastrzeżeń zdecydowanie zwiększa skuteczność zapobiegania wyłudzeniom kredytów na cudze nazwisko. W okresie kwiecień-czerwiec podjęto tylko 1043 prób wyłudzenia kredytów na łączną kwotę 90 mln złotych - wynika z najnowszego Raportu InfoDOK, przygotowywanego przez Związek Banków Polskich.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
mBank wraca do korzeni i rusza z nową strategią, w której stawia na dynamiczny rozwój, innowacje technologiczne...
Revolut, najwyżej wyceniany europejski start-up, ogłosił ambitne plany globalnej ekspansji. Cel? 100 milionów kl...
– To nie banki stracą, lecz Polacy – przekonuje Cezary Kocik, prezes mBanku, ostrzegając przed skutkami podwyżki...
W nowej strategii mBank stawia sobie cele zwiększenia udziałów w rynku kredytów i depozytów. A to znaczy, że inn...
Brytyjski bank centralny utrzymał główną stopę procentową na poziomie 4 proc., co było zgodne z prognozami anali...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas