fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Rzecz o świętach

AFP, Filippo Monteforte Filippo Monteforte
Razem z papieżem Benedyktem składamy wszystkim najlepsze życzenia
Mamy 24. grudnia, a więc ostatnia prosta, ostatnie godziny wyczekiwania na świętowanie Narodzenia Pańskiego. Dla wielu z nas to czas nie tyle wyczekiwania, ile gorączkowych przygotowań i wzmożonego stresu. Aby więc nie zapomnieć o tym, po co to wszystko robimy, oddajemy głos papieżowi Benedyktowi XVI, który takimi słowami zwrócił się do Polaków:
„Drodzy Polacy, bracia i siostry! Już wkrótce duch Bożego Narodzenia przeniknie wasze domy, rodziny, wspólnoty. Połączy was wiara i radość z narodzin Zbawiciela. Każdemu z was, a szczególnie samotnym, chorym, tym, którym w życiu jest trudno, życzę pokoju, ciepła i miłości; wszystkim ducha nadziei, przebaczenia i pojednania. Niech światło płynące z betlejemskiego żłóbka opromienia w tym szczególnym roku – Roku Wiary – całą Polskę, wasze życie i serca. Niech Boże Dziecię wszystkim wam błogosławi".
Ze swojej strony, jako przedstawiciela redakcji "W Sieci Opinii", życzę Wam, nasi drodzy czytelnicy, dobrze przeżytych - w pokoju i miłości- świąt i prawdziwie Bożego Bożego Narodzenia.
Źródło: W Sieci Opinii
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA