fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Czy kibice na mecze dojadą... parowozami?

W Sieci Opinii
Co słychać na warszawskim Powiślu? Ano, świętują ludziska pod mostem „Rok do UEFA EURO 2012”. Jak się bawić, to się bawić
Jak się bawić, to się bawić, konia sprzedać, dom zastawić – kierując się tym przesłaniem władze Warszawy, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., PKP Cargo S.A., PKP Intercity S.A i sponsorzy rozpoczynają wielkie odliczanie: „Rok do UEFA EURO 2012”. Licznych atrakcji owego pikniku pod Mostem Średnicowym nie jesteśmy w stanie wymienić. Jednak jak zapewniają organizatorzy, „każdy znajdzie coś dla siebie”. Szukaliśmy i znaleźliśmy.

Imprezę zakończy widowisko "Świetlny Most". Przy wykorzystaniu spektakularnych efektów świetlnych, w otoczeniu Wisły i ze Stadionem Narodowym w tle, na Most Średnicowy wjadą najpiękniejsze polskie parowozy. W finale most zostanie podświetlony na kolor wybrany w akcji "Maźnij Mnie!", którą Warszawa żyła przez ostatni miesiąc.
To dopiero amerykański luz i poczucie humoru. Mimo paraliżu kolejowego, remontów dworców, rozkopanych dróg i stojącej w miejscu budowie drugiej linii warszawskiego metra oraz planowanych podwyżkach cen biletów komunikacji miejskiej, warto zainwestować w widowisko „Świetlny Most” oraz akcję ”Maźnij Mnie”. Jeśli dobrze rozumiemy, to parowozy właśnie będą jedyną odpowiedzią ministra Grabarczyka na problemy PKP.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA