fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Premier malowany, czyli komiks SLD o Donaldzie Tusku

W Sieci Opinii
Kreatywność młodego narybku partyjnego SLD nie zna granic. Okazuje się, że działacze młodzieżówki postanowili zaatakować Donalda Tuska pismem obrazkowym

„Z Kataru przywiozłem inwestora dla stoczni, z Chin budowniczych autostrady. Gdzie tu by teraz polecieć?". Prześmiewczy komiks, którego bohaterem jest Donald Tusk, przygotował Sojusz Lewicy Demokratycznej. Komiks trafi na profil na Facebooku i do serwisu blogowego Salon24.pl  (...) - Młodzież coraz mocniej kontestuje rząd i zaczyna się z niego wyśmiewać, dlatego postanowiliśmy to wykorzystać i postawić na satyryczne komiksy - mówi „Rz" Tomasz Kalita, rzecznik Sojuszu. - Zresztą czasy są takie, że na poważnie trudno jest komentować dokonania gabinetu Tuska. W komiksie jest także nawiązanie do "truskawkowej wpadki" premiera. Mówi, że chorwackie owoce były lepsze - "bo za darmo".

Jesteśmy ciekawi, jak rozwinie się ten projekt. Czy znajdzie on zrozumienie u premiera, który kocha młodych z lewicy? Może czas na dotacje od ministra Bogdana Zdrojewskiego? Wszak nie od dziś wiadomo, że Donald Tusk jest naszym dobrem narodowym, a jego chwałę należy sławić także w sztukach plastycznych.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA