fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Zbigniew Girzyński: Swoją kampanię Platforma prowadzi wspólnie z częścią mediów

W Sieci Opinii
Poseł Zbigniew Girzyński w rozmowie z „Polska The Times” skrytykował Donalda Tuska za jego bezsilność
Poseł PiS nie chciał zdradzić nowego hasła wyborczego PiS.
Przyjdzie czas na prezentację hasła wyborczego. Jeszcze trochę cierpliwości. "Premier Kaczyński. Czas na odważne decyzje" to hasło z naszej wcześniejszej, informacyjnej kampanii. W polityce zawsze jest czas na podejmowanie decyzji, ale są okresy szczególne, kiedy potrzeba odwagi. Tej odwagi zabrakło w postępowaniu Donalda Tuska w obszarach ekonomicznych, gdzie potrafił tylko i wyłącznie zadłużać kraj. Zabrakło tej odwagi także w kwestiach polityki zagranicznej, czego namacalnym przykładem było to wszystko, co działo się z raportem Anodiny po katastrofie smoleńskiej. Zabrakło wreszcie tej odwagi premierowi, aby wyciągnąć personalne konsekwencje wobec swoich ministrów za fatalne efekty rządzenia, a właściwie ich brak.
 
Zapytany czy nie uważa że to, co prezes PiS będzie mówił o ekonomii, może nie być poważnie odbierane przez wyborców, odpowiedział:
A historyk Donald Tusk jest ekspertem od ekonomii? Nie żartujmy. Dziś Donald "Nic Nie Mogę" Tusk jedyny pomysł, jaki ma dla Polaków na czas kryzysu, to droga benzyna, żywność, prąd i gaz. Tusk rozkłada ręce, mówi: "Nic nie mogę, na nic nie mam wpływu". Chce się pani licytować, kto lepiej zna się na gospodarce? Wystarczy wziąć statystyki GUS i porównać, jakie wyniki ekonomiczne miała Polska, gdy rządził Kaczyński, a jakie ma za Tuska.
 
O pomyśle na kampanię PiS Girzyński mówił:
Na pewno ważnym elementem naszej kampanii będzie bezpośredni kontakt z wyborcami. Chcemy w sposób szczególny zwrócić się do tych wszystkich, w mniejszych i dużych miejscowościach, którzy często są na uboczu głównego nurtu politycznego. Może nie będziemy chodzić od drzwi do drzwi, ale taką kampanią debat, spotkań i dyskusji będziemy docierali wszędzie, gdzie tylko się da.
Girzyński skomentował medialną kampanię PO:
Ludzie dali się zwieść medialnej kampanii, którą prowadzą wspólnie politycy Platformy z mediami mainstreamowymi i różnymi ludźmi show-biznesu, którzy zresztą za swoje usługi byli sowicie opłacani przez PO, jak Kuba Wojewódzki czy Krzysztof Materna. Oni nigdy nie kryli i jak tylko było to możliwe, działali na rzecz PO, atakując zaciekle PiS, a jednocześnie biorąc wysokie gaże za różnego rodzaju przedsięwzięcia, które organizowało państwo pod rządami PO, na przykład ten koncert rozpoczynający naszą prezydencję w Unii Europejskiej.
Panie pośle, czyżby nie cenił pan poczucia humoru Wojewódzkiego i jego najlepszego numeru, polegającego na wsadzeniu flagi w to, na czym nawet TVN się bardzo kosztownie poślizgnął? Ale z pana ponurak.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA