fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Kaczyński w programie Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis
Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Paweł Majewski
Gościem programu "Tomasz Lis na żywo" będzie dziś prezes PiS Jarosław Kaczyński
Informację podał serwis "Kampania na żywo". Program będzie wyemitowany o 21.45 w TVP 2.
Kaczyński miał już zaproszenie do programu Lisa na początku września. Wtedy miało dojść do debaty z Donaldem Tuskiem. Prezes PiS z zaproszenia nie skorzystał. Lis rozmawiał wtedy tylko z premierem.
Dziennikarz "Wydarzeń" Polsatu Tomasz Machała uważa, że program przesądzi o wyniku wyborów. "Będzie to starcie prezesa PiS z jednym z najostrzejszych PiS krytyków. Jeżeli Lis nie będzie umiał wieczorem udowodnić, że Kaczyński jest niebezpieczny, że zagraża demokracji, że oznacza 'scenariusz grecki' i smoleńskie szaleństwo, to nikt tego już nie udowodni" - napisał na swoim blogu.
Odniosła się do tego znana blogerka Kataryna. "Tomasz Machała zapowiada dzisiejszy wywiad Lisa z Kaczyńskim jak starcie dwóch polityków, a nie wywiad dziennikarza z politykiem. Znamienne. Odmówienie debaty Tuskowi i godzenie się na debatę z Lisem to błąd, który Kaczyńskiego może dużo kosztować. Zamiast rozliczać Tuska z władzy, pozwoli się Lisowi rozliczać z opozycyjności. Wygrany w tej debacie już jest Tusk" - przekonuje.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA