fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Znad morza w Tatry samolotem

Fotorzepa, Roman Bosiacki
Jak informuje portal loter.pl Eurolot, operator świadczący przewozy regionalne dla LOTu ma zamiar uruchomić połączenie z Gdańska do słowackiego Popradu
Loty na Słowację rozpoczną się w grudniu i będą realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.
Połączenie ma umożliwić mieszkańcom Pomorza krótkie wypady w góry. Eurolot stawia głównie na narciarzy -  jak wynika z nieoficjalnych informacji bilety mają być również sprzedawane w pakiecie z noclegami, transportem i ski-passem.
Jednak lotami mogą być też zainteresowani Słowacy, którzy chcieliby odwiedzić Bałtyk. Jeśli połączenie okaże się wśród nich popularne, jest spora szansa, że zostanie utrzymane również w sezonie letnim.
- To połączenie ma przybliżyć mieszkańcom Pomorza ośrodki narciarskie zarówno w Tatrach Słowackich, jak i w okolicach Zakopanego - tłumaczy na łamach portalu pasazer.com Jacek Balcer, dyrektor ds. marketingu w Eurolot.
Eurolot S.A. jest operatorem świadczącym niskokosztowe usługi przewozowe między najważniejszymi portami regionalnymi w Polsce. Obsługuje także porty zagraniczne. Pełni funkcje dowozowe do połączeń zagranicznych dla Polskich Linii Lotniczych LOT, przez co stanowi istotne dopełnienie węzła tranzytowego na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA