fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Słoneczny Stok wyrośnie w Kielcach

Inwestycja Słoneczny Stok będzie gotowa w grudniu 2012 roku
Materiały Inwestora
Czterokondygnacyjny budynek z 94 mieszkaniami stanie przy ul. Piłsudskiego. Inwestycja zostanie oddana do użytku w grudniu przyszłego roku
Mieszkania w Kielcach wybuduje firma Marek Antczak, deweloper z Kalisza. To będzie jego pierwsza inwestycja mieszkaniowa w tym mieście. W budynku znajdą się lokale od 30 do 79 mkw. – od kawalerek po mieszkania z czterema pokojami. Wszystkie lokale mają balkony – od 4 do 16 mkw. Ceny wahają się od 4690 do 4980 za mkw.
W podziemnej kondygnacji znajdą się garaże i komórki lokatorskie. – Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca parkingowe naziemne oraz wewnętrzne patio. Na parterze budynku znajdą się pomieszczenia usługowo – handlowe – mówią przedstawiciele dewelopera.
Budynek będzie całodobowo monitorowany. Firma podpisała już umowy na prawie 15 proc. mieszkań.
– Na rynkach lokalnych wciąż najbardziej popularne są mniejsze mieszkania, ale zapewniające optymalne wykorzystanie przestrzeni. Jesteśmy gotowi dopasować projekty do indywidualnych oczekiwań przyszłych mieszkańców – zapowiada Marcin Antczak, przedstawiciel kaliskiego dewelopera.
W sąsiedztwie inwestycji są m.in. szkoły, basen, centra handlowe. Autorem projektu jest biuro usług projektowych Promi oraz pracownia architektoniczna Architectus.
Firma Budowlana Marek Antczak specjalizuje się w budowie mieszkań, obiektów biurowych, użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Realizuje inwestycje mieszkaniowe i budowlane w różnych regionach Polski, m.in. w Kaliszu, Warszawie, Poznaniu oraz Kielcach.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA