fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lista 500

Polski biznes wspiera rodzinne domy dziecka

„Piękne miasto”, akwarela Franciszka Maśluszczaka
Rzeczpospolita
Uroczystości ogłoszenia Listy 500, rankingu największych polskich przedsiębiorstw, towarzyszyć będzie aukcja charytatywna
Jutro w hotelu Sheraton (ul. Prusa 2) poznamy firmy, które trafiły do tej prestiżowej pięćsetki. Podczas gali planowana jest aukcja na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja.
Aukcję przygotowały „Rz” i radiowa Trójka. Licytacja, którą poprowadzi znany Trójkowy prezenter Kuba Strzyczkowski, rozpocznie się o godz. 18 – równocześnie z transmisją na antenie radiowej. Goście i słuchacze mogą się ubiegać o pięć obiektów – darów znanych osobistości, artystów i sportowców.
Do wylicytowania jest efektowna akwarela Franciszka Maśluszczaka „Piękne miasto” – poetycko-bajkowy pejzaż. Można też ubiegać się o książkę kardynała Stanisława Dziwisza „Świadectwo” z autografem, dopełnioną filmem (na płycie DVD) opartym na motywach dzieła. Rarytasem dla melomanów będzie płyta CD ze słynnym utworem Krzysztofa Pendereckiego „Siedem bram Jerozolimy”, którego prawykonanie miało miejsce 12 lat temu – również z podpisem mistrza.
I coś dla fanów sportu: rękawice Tomasza Adamka z podpisem boksera, który jako pierwszy Polak zdobył mistrzowski pas magazynu „The Ring”. A także piłka z autografami drużyny polskich piłkarzy ręcznych.
Cały dochód z aukcji trafi do rodzinnych domów dziecka.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA