fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Funclub zaprasza do nowych autokarów

materiały prasowe
Z początkiem grudnia na drogi wyjadą dwa nowe autokary - irizary i8 Platinum+. Będą woziły podróżnych, przede wszystkim biznesowych, na trasie z Warszawy do Poznania
Pojazdy zaprezentowano podczas zakończonych niedawno targów motoryzacyjnych Warsaw Moto Show 2017. Nowa oferta autokarowa to odpowiedź na remont popularnej trasy kolejowej łączącej Warszawę i Poznań.
Na pokładach nowych autokarów znajduje się po 30 miejsc, w tym 8 w klasie pierwszej (Platinum+), a także garderoba i kuchnia, wyposażona w piekarniki, lodówki, kruszarkę do lodu, i ekspres ciśnieniowy. Pasażerowie będą mieli więc możliwość zakupu wypiekanych na miejscu bułek i rogalików i świeżo zmielonej kawy.
Fotele w nowych autokarach mają miękkie podnóżki i podłokietniki, port USB, gniazdko elektryczne 230 V, indywidualne oświetlenie, panel z nawiewem klimatyzacji, głośnikiem i przyciskiem alarmowym, stoliki przeznaczone do pracy lub na posiłek i pojemny schowek.
Pojazdy zaprojektowano i wykonano w hiszpańskiej fabryce Irizara na zamówienie poznańskiego biura podróży Funclub. Koszt przejazdu w pierwszej klasie (Platinum+) to 180 złotych, a w ekonomicznej - 120 złotych. Do lutego, w ramach promocji, w cenie biletu będzie można skorzystać z bezpłatnego dowozu taksówką na dworzec autobusowy.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA