fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Aviva bez Focus Park w Rybniku

Focus Park w Rybniku
Materiały Inwestora
Fundusz inwestycyjny Aviva Investors sfinalizował transakcję sprzedaży centrum handlowego Focus Park w Rybniku.
Obiekt został kupiony przez Union Investment. Kwota transakcji nie została nieujawniona.
- Transakcja ta pokazuje wzrost aktywności inwestycyjnej w segmencie nieruchomości handlowych. Dowodzi także, że obiekty zlokalizowane poza głównymi aglomeracjami, charakteryzujące się ugruntowaną pozycją na rynku, szerokim obszarem oddziaływania, wysoką odwiedzalnością i mocną bazą lojalnych klientów, cieszą się nieustającym zainteresowaniem kluczowych inwestorów zagranicznych - komentuje Agnieszka Kołat, Dyrektor, Dział Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej w JLL.
Eksperci z firm JLL, Linklaters oraz Deloitte doradzali Aviva Investors w tej transakcji.
Rybnicki Focus Park to centrum o powierzchni całkowitej 17,8 tys. mkw. Oferuje swoim klientom 74 sklepy i punkty usługowe oraz rozwiniętą część rozrywkową (Multikino).
Wśród kluczowych najemców Focus Park znajdują się takie marki jak m.in. Alma, Bershka, C&A, CCC, Cropp, Empik, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Stradivarius, Rossmann czy Pepco.
Centrum handlowe Focus Park powstało w 2007 r. na terenie dawnego rybnickiego browaru. Do jego głównych atutów należą: lokalizacja w centrum miasta, szeroki dostęp do środków transportu publicznego oraz zróżnicowana oferta odpowiadająca potrzebom klientów, na którą składają się również marki niedostępne w innych rybnickich obiektach handlowych.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA