fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nowe mieszkania na warszawskiej Białołęce

Osiedle Klasyków II na warszawskiej Białołęce
Materiały Inwestora
Sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie inwestycji przy ul. Krokwi na warszawskiej Białołęce prowadzi Dom Development.
Deweloper rozpoczął też budowę tego osiedla. Mieszkania powstają w pobliżu Lasu Henryków i Dąbrówki, nieopodal zrewitalizowanego parku Henrykowskiego. - Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki m.in. mostowi M.C. Skłodowskiej oraz położonemu w bliskim sąsiedztwie przystankowi kolejowemu Warszawa-Płudy - mówią przedstawiciele dewelopera.
Łącznie na całym osiedlu Klasyków II zaplanowano 435 mieszkań. Znajdą się one w 16 trzypiętrowych budynkach. W pierwszym etapie inwestycji deweloper zaplanował osiem bloków. Będzie w nich 231 mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 78 mkw. (od kawalerek po mieszkania z czterema pokojami). Ceny wahają się od 6,1 do 6,8 tys. zł za mkw. lokalu.
Pod budynkami znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, w której przewidziano w sumie 234 miejsca garażowe: 189 stanowisk w cenie 29,3 tys. zł oraz 45 miejsc ze schowkiem w cenie 34 tys. zł.
Dodatkowo na osiedlu powstaną cztery lokale usługowe o powierzchni od 35 do 75 mkw., w cenie 9,3 tys. zł za mkw. Dom Development oddanie do użytku tego etapu inwestycji zapowiada na drugi kwartał 2016 r.
Autorem projektu osiedla jest pracownia HRA Architekci.
Osiedle Klasyków II powstanie tuż przy gotowym już osiedlu Klasyków I, gdzie Dom Development wybudował 558 mieszkań.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA