fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Muzyczna scena T-Mobile Nowe Horyzonty

Kim Ann Foxman
T-Mobile Nowe Horyzonty
Nowojorska ikona muzyki klubowej - Kim Ann Foxman wystąpi w klubie festiwalowym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty
Występowała na scenach klubowych na całym świecie - od Szanghaju po Detroit, od Ibizy po Sydney. Na każdym koncercie, poprzez swoje oryginalne i poruszające sety, opowiada osobiste historie, dzięki czemu zyskuje coraz większe rzesze fanów. Kim Ann wyróżnia się zarówno jako DJ, ale i jako osobowość, a jej indywidualność można odnaleźć w muzyce, w której łączy gorące rytmy z klasycznym housem. Współpracuje z wieloma artystami sceny klubowej - kooperacja z Mayą Jane Coles była jednym z największych wydarzeń muzycznych w 2013 roku. Ponadto, wysoką pozycję i reputację Foxman w środowisku DJ'skim potwierdzają m.in. projekty z Nickiem Simoncino czy The XX.
W sobotę 26 lipca odbędzie się impreza Silent Party w ramach półfinału ogólnoeuropejskiego konkursu DJ'skiego Hear Me. Imprezy z cyklu Absolut Hear Me odzwierciedlają ideę P-ART-Y - wydarzeń, które pozwalają swoim odbiorcom przeżyć coś niezwykłego w trakcie imprezy, która jedynie na pierwszy rzut oka wydaje się zwyczajna. W trakcie wydarzenia goście otrzymają słuchawki z trzema kanałami - każdy z nich podłączony jest do jednej z trzech konsol biorących udział w konkursie DJ'ów. Uczestnicy sami wybierają kanał, którego chcą słuchać. O wygranej DJ'a decyduje najwyższa słuchalność kanału podczas imprezy oraz głosy Jury, które ocenia technikę, dobór utworów, dynamikę, kreatywność miksów, a także kontakt z publicznością. W tegorocznym jury znaleźli się między innymi: duet Flirtini - Ment XXL oraz Jedynak, Maciek Prorok z Pioneer DJ.
Klub festiwalowy mieści się na dziedzińcu średniowiecznego Arsenału Miejskiego (ul. Cieszyńskiego 9 we Wrocławiu). Będzie czynny codziennie przez jedenaście festiwalowych dni od 22.00 do 3.00. Wystąpią w nim znani polscy DJ'e oraz Rebeka (1 sierpnia), Kixnare (28 lipca) i Karol Aleksander (24 lipca).
Wstęp do Klubu Festiwalowego (również do strefy muzycznej) jest bezpłatny - wystarczy mieć przy sobie karnet festiwalowy bądź bilet na seans z danego dnia. Pełny program Klubu Festiwalowego na www.nowehoryzonty.pl
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA