fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Radcowie

Włodzimierz Chróścik nowym dziekanem w Warszawie

Włodzimierz Chróścik
www.e-kirp.pl
Właśnie zakończyły się wybory w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Nowym Dziekanem Rady został Włodzimierz Chróścik.
Włodzimierz Chróścik ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentem podyplomowych studiów menadżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 r. ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Od 2007 r. członek Rady OIRP w Warszawie VII i VIII kadencji. Od 2010 r. Wiceprezes KRRP i Wicedziekan Rady OIRP w Warszawie. Na szczeblu okręgowym odpowiedzialny za sprawy aplikacji i informatyzacji. Na szczeblu krajowym Przewodniczący Komitetu Stałego ds. Nowych Technologii. Od 2012 r. Sekretarz Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. Pomysłodawca uruchomienia ogólnopolskiej internetowej wyszukiwarki radców prawnych, będącej oficjalną bazą danych o radcach w skali kraju. Inicjator wyposażenia radców prawnych w nowoczesne legitymacje, dostosowane do rozwijającej się elektronicznej infrastruktury wymiaru sprawiedliwości. Projektodawca kompleksowego usystematyzowania kwestii związanych z prowadzeniem list radców prawnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narządzi informatycznych. Autor publikacji oraz opracowań z zakresu prawa handlowego i postępowań spornych.
Wprowadził także kompleksowe zmiany w systemie kształcenia aplikantów w Izbie warszawskiej. Wdrożył nowoczesny system informatyczny, który umożliwia radcom prawnym i aplikantom obsługę za pośrednictwem Internetu spraw związanych z wykonywaniem zawodu, doskonaleniem zawodowym oraz aplikacją. Wspiera alternatywne metody rozwiązywania sporów, w tym Ośrodek Mediacji i Sąd Polubowny przy OIRP w Warszawie.
Od 2006 r.  Włodzimierz Chróścik prowadzi Kancelarię Radców Prawnych. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz handlowego.  Jest pełnomocnikiem w sprawach procesowych w sprawach cywilnych i gospodarczych.
Źródło: www.e-kirp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA