Dziennik Ustaw z 28 lipca 2014 (poz. 989 - 995)

Publikacja: 28.07.2014 03:00

Rozporządzenie Ministra Środowiska

z dnia 22 lipca 2014 r. w sprawie sposobu wyznaczania obszaru i granic aglomeracji ( poz 995)

Rozporządzenie Ministra Finansów

z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od niektórych dochodów podatników podatku dochodowego od osób fizycznych i podatku dochodowego od osób prawnych ( poz 994)

Ustawa

z dnia 26 czerwca 2014 r. o zmianie ustawy – Prawo o adwokaturze oraz niektórych innych ustaw ( poz 993)

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego

z dnia 17 lipca 2014 r. sygn. akt SK 35/12 ( poz 992)

Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości

z dnia 4 kwietnia 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie przechowywania akt spraw sądowych oraz ich przekazywania do archiwów państwowych lub do zniszczenia ( poz 991)

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

z dnia 25 kwietnia 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie opłat za czynności związane z identyfikacją i rejestracją koniowatego, wydaniem i doręczeniem paszportu koniowatego lub jego duplikatu oraz z wydawaniem i doręczaniem paszportów bydła lub ich duplikatów ( poz 990)

Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości

z dnia 5 maja 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie szczegółowego sposobu wykonywania uprawnień i obowiązków kuratorów sądowych ( poz 989)

Dzu
Spadki i darowizny
Odziedziczyłeś majątek? By dysponować spadkiem, musisz mieć ten dokument
Praca, Emerytury i renty
NSA: honorowe krwiodawstwo nie ma pierwszeństwa przed policyjną służbą
Sądy i trybunały
Resort sprawiedliwości już nie chce likwidacji Izby Odpowiedzialności Zawodowej
Prawo drogowe
Ten wyrok ucieszy osoby, które oblały egzamin na prawo jazdy
Prawo karne
Lech Wałęsa przegrał w sądzie. Chodzi o teczki TW „Bolka”