Michał Błazik

absolwent Wydziału prawa i administracji UMCS w Lublinie

Ranking kancelarii 2021. Trzy kancelarie z najlepszymi stronami www

W 19. edycji rankingu kancelarii prawniczych już po raz czwarty wybieraliśmy najlepsze strony internetowe. Zwycięzcami w tej kategorii okazały się aż trzy kancelarie ex aequo: Kancelaria Radcy Prawnego Beata Strzyżowska z Poznania i dwie warszawskie, Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy oraz PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global.

Ranking firm doradztwa podatkowego 2021: najlepsze strony www doradców

W 15. edycji rankingu firm doradztwa podatkowego już po raz czwarty wybieraliśmy najlepsze strony internetowe. Zwycięzcą w tej kategorii okazała się drugi raz z rzędu firma GLC TAX Glumińska-Pawlic Szymik Oleś Kubista przed Sołtysiński Kawecki & Szlęzak oraz ex aequo Grant Thornton i Mariański Group.

Prokuratura zaskarżyła do sądu uchwały Rady Warszawy ws. rozszerzenia strefy płatnego parkowania i podwyżki kar za parkowanie

Pierwsza dotyczy rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego na Woli i Pradze Północ. Druga - pięciokrotnej podwyżki kar za parkowanie bez uiszczenia opłaty, z 50 zł do 250 zł - donosi Radio ZET. Prokuratura wniosła o uznanie tych uchwał za nieważne.

Ranking Kancelarii Prawniczych 2020: doceniamy najlepsze strony WWW przygotowane na walkę z Covid

Najlepsza w tej kategorii okazała się warszawska kancelaria RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy przed ubiegłorocznym zwycięzcą z Poznania kancelarią GJW Gramza i Wspólnicy oraz kancelarią PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global z Warszawy.

Ranking firm doradztwa podatkowego 2020: Najlepsze strony www

W 14. edycji rankingu firm doradztwa podatkowego już po raz trzeci wybieramy najlepsze strony internetowe. Tym razem do nowego spojrzenia na to, jak doradcy radzą sobie w internecie zmusiła nas sytuacja na świecie, czyli epidemia koronawirusa. Najlepsza w tej kategorii okazała się firma GLC TAX Glumińska-Pawlic Szymik Oleś Kubista przed Thedy & Partners oraz ECDP Tax Komorniczak i Wspólnicy.

Jerzy Owsiak nie musi przepraszać byłej posłanki PiS, Krystyny Pawłowicz - Sąd Apelacyjny w Warszawie

Krystyna Pawłowicz, była członkini KRS i posłanka PiS a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego domagała się od Jerzego Owsiaka przeprosin i zadośćuczynienia za jego słowa z 2014 r.