Michał Błazik

absolwent Wydziału prawa i administracji UMCS w Lublinie

Najlepsze strony internetowe polskich kancelarii prawniczych

W 20. edycji rankingu kancelarii prawniczych już po raz piąty wybieraliśmy najlepsze strony internetowe. Zwycięzcą w tej kategorii okazała się witryna kancelarii Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy. W dalszej kolejności na podium uplasowały się strony Beata Strzyżowska, Kancelaria Radcy Prawnego oraz Brysiewicz Bokina Sakławski i Wspólnicy.

Duda: Te zmiany nie wypaczają projektu. Poważny element do rozważenia

Prezydent Andrzej Duda wypowiedział się na temat poprawek sejmowej komisji do swojego projektu noweli ustawy o Sądzie Najwyższym.

Najlepsze strony internetowe doradców: liczy się odważny pomysł

Zwycięzcą w kategorii najlepsze strony WWW okazała się TLhub, przed GLC TAX Glumińska-Pawlic, Szymik, Kubista oraz Thedy & Partners.

Błaszczak: Kongres USA wyraził zgodę na sprzedaż Polsce 250 czołgów Abrams

Wojsko Polskie się wzmacnia! Kongres USA wyraził zgodę na sprzedaż Polsce 250 czołgów Abrams. To już ostatni ważny krok przed podpisaniem umowy na ich zakup. To najważniejszy kontrakt zbrojeniowy od lat - poinformował na Twitterze szef MON, Mariusz Błaszczak.

Ranking kancelarii 2021. Trzy kancelarie z najlepszymi stronami www

W 19. edycji rankingu kancelarii prawniczych już po raz czwarty wybieraliśmy najlepsze strony internetowe. Zwycięzcami w tej kategorii okazały się aż trzy kancelarie ex aequo: Kancelaria Radcy Prawnego Beata Strzyżowska z Poznania i dwie warszawskie, Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy oraz PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global.

Ranking firm doradztwa podatkowego 2021: najlepsze strony www doradców

W 15. edycji rankingu firm doradztwa podatkowego już po raz czwarty wybieraliśmy najlepsze strony internetowe. Zwycięzcą w tej kategorii okazała się drugi raz z rzędu firma GLC TAX Glumińska-Pawlic Szymik Oleś Kubista przed Sołtysiński Kawecki & Szlęzak oraz ex aequo Grant Thornton i Mariański Group.