fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Rajska wyspa na sprzedaż. 300 hektarów tropikalnej samotni

vladi-private-islands.de
Lataro, to rajska wysp, która można kupić już teraz, pod warunkiem, ze ma się 7,7 mln funtów czyli ponad 37 mln złotych.

Wyspa ma około 320 hektarów powierzchni, znajduje się na Oceanie Pacyficznym i leży na terenie wyspiarskiego państwa Vanuatu. W większości jest pokryta dziewiczym tropikalnym lasem, ale ma też bajeczną plażę oraz 6 km naturalnej rafy koralowej.

Infrastruktura na wyspie jest w 99 proc. zasilana energią odnawialną. A woda używana na wyspie pochodzi z deszczówki, zbieranej w specjalnych cysternach. 90 procent wyspy to rezerwat przyrody i azyl dla krabów palmowych - największych lądowych stawonogów na świecie, a także domem sów, orłów oraz papug.

Na wyspie stoją cztery oddzielne budynki mieszkalne, które powstały w ostatnich trzech latach. Domy są drewniane w stylu balijskim i posiadają wszystkie konieczne wygody: kuchnie, łazienki przestronne sypialnie a także salony z widokiem na plażę. W domach są meble i pełne wyposażenie. Dodatkowo jest też basen.

Na wyspie nie ma przystani dla łodzi, ale są specjalne miejsca do ich cumowania u wybrzeża wyspy, ale w bezpiecznej odległości od plaży. Na wyspę można się dostać tylko drogą wodną.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA