fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Wygraj posiadłość we Francji. Wystarczy kupić los za 55 zł

la-gueriniere-dordogne.com
Do wygrania jest luksusowa posiadłość na południu Francji La Guériniere, która jest warta 1,5 mln euro. Wystarczy jednak kupić los na loterie za 13 euro (ok. 55 zł), by stać się jej właścicielem.

Według francuskiej prasy losy na loterię kupiło już 1500 osób z całego świata - Francji, Belgii, Kanady oraz Wielkiej Brytanii. Jednak właściciele posiadłości oczekują, że bilety kupi co najmniej 150 tys. osób.

La Guériniere to luksusowa, XIX wieczna posiadłość w w Cénac et St-Julien w departamencie Opis Dordogne, na południu Francji - między Tuluzą a Bordeaux. Ma ona powierzchnię 7 hektarów, a na nich zabytkowy dom o powierzchni 450 m kwadratowych z 8 sypialniami, trzy budynki gospodarcze, basen, staw oraz przepiękną okolicę.

la-gueriniere-dordogne.com

Obecni właściciele posiadłości zamierzają wkrótce iść na emeryturę i chcą sprzedać La Guériniere w której obecnie funkcjonuje hotel.

Żeby wygrać dom trzeba nie tylko wpłacić 13 euro, ale także wziąć udział w konkursie. Każdy uczestnik może się zarejestrować tyle razy, ile chce, za każdym razem trzeba jednak uiszczać wpisowe.Najpierw trzeba będzie odpowiedzieć na dwa proste pytania dotyczące regionu. Potem będzie trzeba oszacować wartość trzech zaprezentowanych przedmiotów, np. biżuteria, obuwie. Każda z odpowiedzi jest punktowana.

la-gueriniere-dordogne.com

Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia a zakończy 31 grudnia 2019 roku. Jeśli do końca roku nie sprzeda się co najmniej 150 tys. biletów konkurs zostanie przedłużony do 1 maja 2020 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA