fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Barbara Nowacka: Mateusz Morawiecki położył kampanię, a Jarosław Kaczyński go broni

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Barbara Nowacka z Inicjatywy Polskiej uważa premier Mateusz Morawiecki położył kampanię Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi.

- Gratuluję Jarosławowi Kaczyńskiemu fantastycznego braku sukcesu z premierem Morawieckim, który położył ich kampanię, a Kaczyński nadal go broni – powiedziała Barbara Nowacka w rozmowie z Radiem Zet.

Liderka Inicjatywy Polska wróciła do tematu taśm z udziałem obecnego szefa rządu. - Ze szlachetnego, proeuropejskiego człowieka - którego pokazywał PiS - zrobił się człowiekiem, który słowa prawdy ostatnio powiedział na taśmach. A tak to cały czas kłamał - skomentowała.

Zdaniem Nowackiej po wyborach Prawo i Sprawiedliwość nie będzie chciało poprzestać na reformie sądownictwa. Według niej kolejnym krokiem będzie próba uderzenia w prywatne media.

Nowacka mówiła również o rozliczeniu Koalicji Obywatelskiej. - Teraz trzeba zobaczyć, ile PO będzie nam w stanie dotrzymać zobowiązań programowych, bo to jest bardzo istotne - mówiła. - Projekt Koalicji Obywatelskiej przy tym systemie wyborczym najlepiej się sprawdza – dodała.

Źródło: Radio Zet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA