fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Kidawa-Błońska zaskoczy propozycjami

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Powołanie Rady Bezpieczeństwa Klimatycznego na wzór Rady Bezpieczeństwa Narodowego - to jak dowiaduje się "Rzeczpospolita" jedna z propozycji programowych, które mają zostać przedstawione w trakcie sobotniej konwencji wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Jak wynika z naszych informacji, Kidawa-Błońska zaprezentuje swoje propozycje i przesłanie zarówno na czas kampanii, jak i wizję prezydentury. - To będzie konwencja inna niż wtórna pod względem formy i treści konwencja PiS - zapowiada nasz dobrze poinformowany rozmówca. Zarówno treść, jak i forma ma być nowatorska. Kidawę-Błońską mają wesprzeć "nieoczywiste" nazwiska.

Sztabowcy KO deklarują, że konwencja będzie zorganizowana z dużym rozmachem i z udziałem tysięcy uczestników, ale najważniejsze ma być merytoryczne i konkretne przesłanie dotyczące filarów prezydentury. To będzie później ważny element przesłania kandydatki w trakcie spotkań z Polakami w całym kraju.

KO poświęciła ostatnie tygodnie na budowę zaplecza i wzmacnianie struktur w kampanii. W najbliższej przyszłości zostaną do niej włączeni - o czym pisała "Rzeczpospolita" - wszyscy parlamentarzyści i samorządowcy KO w "terenie".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA