fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory do PE

"Obroń swoje prawo". Nowe przesłanie PiS

Twitter/PiS
Na dwa tygodnie przed wyborami do PE PiS podsumowuje swoje przesłanie z całej dotychczasowej kampanii w formie akcji "Obroń swoje prawo". O tym mówili w sobotę liderzy PiS na konwencji w Bydgoszczy.

- Musimy obronić możliwość ochrony naszych wartości. Tego wszystkiego, co stanowi o naszej tradycji, polskości, Polsce. To jest dzisiaj atakowane. Prymas tysiąclecia kardynał Stefan Wyszyński mówił, że jeżeli będzie ktoś chciał zniszczyć naród, to zacznie od Kościoła - powiedział lider PiS Jarosław Kaczyński.

Wśród zagrożeń wymieniono też takie sprawy jak euro czy "seksualizacja dzieci" i "adopcja dzieci przez pary homoseksualne".

Konwencja PiS w Bydgoszczy stała się okazja do podsumowania tematów, którymi partia Kaczyńskiego zajmowała się przez ostatnie tygodnie. PiS chce też zmobilizować wyborców i walczy o jak najwyższa frekwencję. - To wybory naprawdę bardzo wielkiej stawki. To początek takiego cyklu wyborczego, europejskie, parlamentarne, prezydenckie. W ciągu roku będziemy decydować o losie naszej Ojczyzny - mówił Kaczyński w Bydgoszczy. 
- Nowoczesność, sprawność oraz sprawczość naszych działań, normalność - tak zdefiniował cele PiS na konwencji w Bydgoszczy premier Mateusz Morawiecki. - Normalność to jest właśnie wtedy, kiedy wszyscy Polacy doświadczają wzrostu gospodarczego - powiedział.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA