fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory do PE

Kopacz: Ci, którzy głosują na PiS, głosują na jedną osobę

tv.rp.pl
- Za każdym razem, kiedy przychodzą nowe wybory, czy do PE, czy do polskiego parlamentu, politycy PiS zmieniają twarz - mówiła w TVN24 była premier Ewa Kopacz, kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

- Nagle widzimy nową twarz PiS-u. To nie jest ta twarz, która mówi o fladze UE jako szmacie. Zmieniają twarz w zależności od potrzeby - mówiła była premier.

- Dziś ci, którzy opowiadali, że Zachód to coś złego dla nas, to nagle ci sami ludzie, którzy pokochali UE na potrzeby wyborów - ironizowała Kopacz. 

Była premier przekonywała też, że osoby popierające kandydatów PiS w wyborach "za każdym razem tak naprawdę oddają głos na jedną osobę, na Jarosława Kaczyńskiego".

W kontekście Andrzeja Dudy Kopacz apelowała, by "każdy, kto dziś pójdzie do urn przypomniał sobie jakiego mieliśmy prezydenta przez te ostatnie cztery lata".

- To był ten prezydent, który mówił o wyimaginowanej wspólnocie. A zaraz potem mówił Europa to my. Wiarygodność tych gentlemanów jest zerowa - podsumowała była premier.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA