fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

WOŚP

Wielki rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Już dziś, 12 dni po zakończeniu 25. finału Wilekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na jej koncie znalazła się cała zadeklarowana podczas finału kwota - 62 418 767 zł. Kolację z Robertem Lewandowskim wylicytowano za 101 tys zł.

Jak czytamy na stronie internetowej WOŚP, zaledwie 12 dni po zbiórce kwota uzyskana poprzez kanały elektroniczne oraz kwota zbiórki policzona przez bank i przekazana na rachunek zbiórki wynosi w sumie ponad 62.418.767 PLN.

Ostateczna kwota tegorocznej zbiórki będzie znana 7 marca. jak szacuje Jurek Owsiak, będzie ona wyższa od dziś podanej o około 3-3,5 miliona zł, gdyż wciąż trwa liczenie środków i niektóre aukcje.

Jak pisze na stronie WOŚP Owsiak, wciąż zgłaszane sa nowe przedmioty, które można licytować na aukcjach - tylko wczoraj zarejestrowano ich kilkaset.

Poprzez aukcje udało się uzyskać jak dotąd 7,6 mln złotych. Jedną z najgorętszych licytacji była ta o kolację (wraz osobą towarzyszącą) z Robertem Lewandowskim. Wzięło w niej udział 20 osób, a wygrała ta, która zadeklarowała 101 301 zł. 

Wśród jeszcze trwających aukcji WOŚP największa popularnością cieszy się ta, na której można kupić gitarę elektryczno-akustyczną Micka Jaggera - do końca jeszcze 3 dni, a zadeklarowana kwota już wynosi 110 100 zł. Licytuje 21 osób.

O wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli walczy 25 osób. Najwyższa oferowana kwota to w tej chwili 60 500 zł. Koniec licytacji dopiero za 14 dni.

 

Źródło: wosp.org.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA