fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria GESSEL doradzała BNP Paribas Bank Polska S.A. w nowej rundzie finansowania spółki Dafo Plastics S.A.

Fotolia
Pozyskane środki zostaną wykorzystane na wydatki inwestycyjne pozwalające zwiększyć wydajność produkcji. Kancelaria GESSEL doradzała BNP Paribas także przy wejściu do spółki Dafo Plastics w 2018 roku.

Wsparcie Kancelarii obejmowało przygotowanie dokumentacji transakcji oraz zamkniecie transakcji. Pracami nad projektem kierował Krzysztof Jasiński, starszy prawnik, radca prawny, a wspierała go Paulina Maciąg, aplikantka radcowska. Nad całością czuwała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny.

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest wiodącym bankiem w Europie z międzynarodowym zasięgiem. Grupa jest obecna w 74 krajach i zatrudnia ponad 190 tys. pracowników, z czego ponad 146 tys. w Europie. Bank ten jest silnym bankiem o globalnym zasięgu, w 2017 roku uplasował się na 7. pozycji w Polsce pod względem wielkości aktywów. Od ponad pół dekady działa biuro inwestycji kapitałowych, które funkcjonuje jak mały fundusz private equity – Bank za jego pośrednictwem inwestuje w małe i średnie polskie spółki.

Dafo Plastics działa na rynku od 27 lat. jest firmą zajmującą się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych: butelek, słoików, tub i zamknięć, przeznaczonych na potrzeby m.in. przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA