fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Legalintech.pl – nowa strona Rödl & Partner o tematyce prawno-technologicznej

Adobe Stock
Rödl & Partner rozszerzył działalność o usługi prawno-technologiczne, z którymi dokładniej można zapoznać się za pośrednictwem nowej strony internetowej. Legalintech.pl koncentruje się na doradztwie technologicznym i cyberbezpieczeństwie.

Legalintech.pl  przedstawia aktualne zagadnienia z pogranicza prawa i technologii. Na stronie publikowane są artykuły zgodne z aktualnym stanem prawnym i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak również przydatne informacje dotyczące oferowanych przez firmę usług i organizowanych wydarzeń.

Pomysł powstania https://legalintech.pl/ zrodził się po tym, jak w ramach Rödl & Partner powołano zespół Nowych Technologii i Cyberbezpieczeństwa.

- Naturalnym kolejnym krokiem dla nas było stworzenie przestrzeni, w której możemy skupić się na szerokim komunikowaniu o działaniach prawno-technologicznych przy współpracy z partnerami zewnętrznymi (np. software housami). Dzięki nowej stronie mamy możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców i wyrazistego przedstawienia innowacyjnych usług -  wyjaśnia Jarosław Kamiński, adwokat i Associate Partner w Rödl & Partner .

Rödl & Partner oferuje usługi z zakresu doradztwa prawno-technologicznego, przeprowadzania audytów i testów bezpieczeństwa informacji i danych, weryfikacji poziomu bezpieczeństwa IT oraz wszelkich fizycznych form zabezpieczenia przedsiębiorstwa (budynków, pomieszczeń biurowych, serwerowni), a także sprawdzania zgodności praktyk z obowiązującymi przepisami.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA