fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig reprezentował OTB Ventures w związku z uruchomieniem OTB Space Program I

Paulina Kimla-Kaczorowska, Aleksander Janiszewski
materiały prasowe
Greenberg Traurig reprezentował OTB Ventures, jedną z czołowych firm venture capital specjalizującą się w inwestycjach w spółki technologiczne pochodzące z Europy Środkowo-Wschodniej, w związku z uruchomieniem celowego funduszu inwestycyjnego wspierającego najnowszą technologię kosmiczną powstającą w Europie - OTB Space Program I – przy wsparciu ze strony Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego i Komisji Europejskiej w ramach programu InnovFin for Equity.

Jednocześnie z uruchomieniem OTB Space Program I, OTB Ventures i zarządzane przez nią fundusze zdecydowały się zaangażować 30 mln USD w ICEYE, będącą europejskim liderem w produkcji lekkich satelitów wyposażonych w radar z syntetyczną aperturą (SAR). Inwestycja zrealizowana przez OTB Ventures stanowi kluczowy element finansowania ICEYE w rundzie serii C w wysokości 87 mln USD.

W skład zespołu Greenberg Traurig pracującego nad transakcją wchodzili Partnerzy Aleksander Janiszewski, Thédoor Melchers, Wietse de Jong, Cees van Oevelen, Thomas van der Vliet i Sabine Schoute, Of Counsel Lilian Welling-Steffens, Senior Associate Paulina Kimla-Kaczorowska, Associate Jeroen Den Dunnen oraz Senior Associate Paul Schouten.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA