fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy uruchamia nową stronę internetową oraz blogi eksperckie

Adobe Stock
Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy uruchomiła nową stronę internetową oraz blogi prowadzone przez partnerów kancelarii, prezentujące najciekawsze sprawy wraz z komentarzami. Kancelaria chce w ten sposób wyeksponować sukcesy wiodących praktyk kancelarii oraz wiedzę ekspertów.

Nowa odsłona strony internetowej dostępna jest pod adresem: www.biw.legal.

Główną motywacją do wprowadzenia zmian była chęć przełamania bardzo konserwatywnego wizerunku serwisów internetowych polskich kancelarii prawnych.

- Jesteśmy kancelarią skoncentrowaną na klientach biznesowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny, oprócz wewnętrznego know-how jest również zewnętrzny wizerunek organizacji. Naszą największą przewagą konkurencyjną jest różnorodne doświadczenie zespołu, dlatego na nowej stronie, to właśnie on jest motywem przewodnim. Dzieleniu się wiedzą i promocji ekspertów służą także blogi. Na razie blogów jest 4, ale wkrótce pojawią się kolejne – zapewnia Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy.

Zmiany na stronie internetowej związane były nie tylko z odświeżeniem szaty graficznej i nadaniu jej bardziej nowoczesnej, atrakcyjnej kolorystycznie formy. Twórcy strony nie zapomnieli o funkcjonalności, jasnym przekazie oraz komforcie korzystania z witryny.

- Zależało nam, żeby nowa strona internetowa i blogi oddawały charakter kancelarii, jednocześnie zachowując spójność pod kątem komunikacyjnym. Uporządkowaliśmy naszą ofertę, odświeżyliśmy opisy poszczególnych specjalizacji starając się, by były bardziej przystępne. Regularnie tłumaczymy i komentujemy najważniejsze zmiany w prawie w mediach oraz dzielimy się wiedzą podczas branżowych wydarzeń. Nowa strona podkreśla ekspercki aspekt naszej działalności – podkreśla Brysiewicz.

Równolegle do strony internetowej, odświeżone zostały blogi eksperckie prowadzone przez wspólników. Aktualnie dostępne 4 serwisy są źródłem wiedzy na temat wybranych zagadnień prawnych i przestrzenią do dyskusji o zmianach w polskiej legislacji w poszczególnych obszarach oraz dzieleniem się ciekawymi sprawami, prowadzonymi przez kancelarię.

• Prawo na placu budowy – blog prowadzony przez Jana Sakławskiego, lidera praktyki infrastrukturalnej.

• Spory korporacyjne – blog prowadzony przez partnerów kancelarii: Krzysztofa Brysiewicza, Mariusza Pniewskiego, Jana Sakławskiego oraz Wojciecha Bokinę.

• Niewyplacalnosc – blog prowadzony przez Wojciecha Bokinę, lidera praktyki zajmującej się upadłościami i restrukturyzacją.

• Fundusze unijne okiem prawnika – blog prowadzony przez Krzysztofa Brysiewicza, lidera praktyki zajmującej się środkami unijnymi i pomocą publiczną.

Kancelaria zapowiada kolejne zmiany dotyczące zarówno rozszerzenia oferty blogowej, jak i powiększenia zespołu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA