fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Baker McKenzie: Małgorzata Pietrzak-Paciorek nominowana na stanowisko Global Chair, Real Estate Practice Group

Małgorzata Pietrzak-Paciorek
materiały prasowe
Mec. Małgorzata Pietrzak-Paciorek została nominowana na stanowisko Global Chair, Real Estate Practice Group w ramach kancelarii Baker McKenzie.
Oznacza to, że będzie ona kierowała globalną praktyką nieruchomości Baker McKenzie. Jest ona pierwszą Polką, która objęła tak wysokie stanowisko w strukturach naszej kancelarii.
Małgorzata Pietrzak-Paciorek kieruje praktyką Nieruchomości i inwestycji budowlanych w warszawskim biurze kancelarii. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje reprezentację inwestorów, deweloperów, spółek budowlanych, a także międzynarodowych klientów instytucjonalnych w sprawach związanych z transakcjami na rynku nieruchomości oraz w procesie budowlanym. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na doradztwie przy realizacji wielofunkcyjnych obiektów handlowo-biurowych, kompleksów biurowych, centrów logistycznych, jak również projektów mieszkaniowych. W latach 2016-2018 była partnerem zarządzającym warszawskim biurem Baker McKenzie. Jest rekomendowanym prawnikiem w dziedzinie nieruchomości i prawa budowlanego w Polsce przez wiodące międzynarodowe rankingi prawnicze.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA