fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig doradzał Adecco Group w transakcji nabycia Development & Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy

Greenberg Traurig doradzał Lee Hecht Harrison, podmiotowi z grupy Adecco, w transakcji nabycia przedsiębiorstwa od spółki Development & Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy sp.k., która do tej pory działała jako lokalny przedstawiciel Lee Hecht Harrison. Transakcja obejmowała nabycie całej działalności biznesowej.

Adecco Group jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego, posiadającym ponad 5000 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce Grupa Adecco jest obecna od 1994 roku w 54 lokalizacjach na terenie kraju.

Zespół Greenberg Traurig prowadzili Partner Lokalny i szefowa praktyki prawa pracy Anna Hałas Krawczyk oraz Partner Lokalny Michał Bobrzyński.

W skład multidyscyplinarnego zespołu weszli ponadto: Associate Natalia Wołkowycka, koordynująca proces due diligence, Associate Angelika Makar wspierająca zespół w zakresie negocjacji oraz Associate Tomasz Denko odpowiedzialny za aspekty związane z dokumentacją korporacyjną oraz finansowaniem nabycia. Dodatkowo, Partner Michał Fereniec doradzał w zakresie aspektów związanych z własnością intelektualną a Partner Lokalny Maciej Kacymirow w zakresie aspektów podatkowych nabycia.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA